תקנון האתר

תנאים והגבלות

אנא קרא תנאים אלה ותנאי השירות לפני השימוש https://visa2.co.il
השימוש באתר visa2india מהווה אישור לקריאת תקנון זה והסכמה לתנאים המפורטים בו.

הגדרות:
האתר – https://visa2.co.il 
החברה – נעם ליש יזמות בע״מ
ויזה – התקנון מתייחס לבקשת אישור ויזה להודו.

השירות – הגשת בקשה במשרד ההגירה ההודי עבור ויזה אלקטרונית.
לאחר מילוי הטופס והתשלום באתר, אנו מעבירים את הפרטים לרשויות ההגירה בהודו, וממתינים לקבלת הויזה, קבלת הויזה או סירובה תלוי במשרד ההגירה ההודי ונתון לשיקול דעתם בלבד.
התקנון כתוב בלשון זכר אולם מתייחס לנשים וגברים כאחת.

אם אינך מסכים לתנאים הקבועים בהסכם זה או לא מרוצה מהאתר אנא צור קשר בדף צור קשר. מעת לעת, האתר עשוי לשנות את התנאים וההגבלות. אנא המשיכו לסקור הסכם זה.

זמן עיבוד: זמן עיבוד בקשת ויזה אלקטרוני על ידי visa2.co.il הוא יום עסקים אחד (שירות רגיל)  למעט יום שבת וראשון (סוף השבוע). את זמן העיבוד יש להתחיל לחשב מיום העסקים הבא לאחר שהמסמכים מועברים והתשלום בוצע ל. visa2.co.ill
לאחר עיבוד הבקשה, הבקשה עוברת למשרד ההגירה בהודו, זמן ההמתנה לויזה הוא עד כ4 ימי עסקים. האתר לא יהיה אחראי לכל עיכובים, ביטולים, הפסדים  כספיים ואחרים בשל הטיפול הממשלתי של הודו או עיכוב בעיבוד הבקשה.
אחרי סטטוס הבקשה ניתן לעקוב באתר הרשמי של הודו על ידי קוד המעקב שישלח במייל ללקוח.

ביטולים: מחלקת ההגירה בהודו מפעילה מדיניות של אי החזר על כל בקשה לוויזה ולכן חשוב כי במידה ותרצה לבטל בקשה לוויזה עליך לפנות לאתר מיד על מנת שננסה לבטל את הבקשה בטרם קליטת הבקשה במחלקת ההגירה. לאחר שהבקשה לקבלת מכתב אישור התקבלה במחלקת ההגירה, לא נוכל להחזיר לך את העמלה.

עליך לספק את כל המידע שנדרש עבור אשרת הויזה באופן נכון ומדויק. האתר לא יהיה אחראי לאשרה שניתנה באופן שגוי או בסירוב בשל מידע שגוי שסופק על ידך. למרות שנעשה כל מאמץ מצידנו כדי לזהות בעיות בבקשת הויזה לפני היציאה, לא יינתן החזר על ידינו במקרה של מידע כוזב או שגוי. לכן, אנו ממליצים בחום לבדוק את מכתב אישור הוויזה שלך ולוודא שהנתונים זהים לנתוני הדרכון שלך והמידע האישי לפני היציאה.
אין האתר אחראי על קבלת הויזה, לעיתים משרד ההגירה ההודי מסרב לתת ויזה לאנשים מסיבות שונות, האתר דואג להגיש את הבקשה באופן הטוב ביותר, מעבר לכך, אין לאתר שליטה באם בן אדם מקבל אשרה או לא.
אנו משתדלים ועובדים בצורה המיומנת ביותר על מנת למנוא טעויות מהצד שלנו, אך טעויות אנוש עלולות לקרות, על מבקש הבקשה לוודא שפרטי הויזה נכונים ברגע שהויזה מתקבלת.
במידה והויזה אושרה ויש בעיה כמו איות השם או מספר דרכון שגוי אנא פנו אלינו בהקדם על מנת שנפתור זאת בזמן.
האתר לא יהיה אחראי במצבים בהם הלקוח לא בדק את נכונות הפרטים לאחר קבלת הויזה ולא יצר קשר בזמן לפני מועד הטיסה על מנת שנוכל לתקן את זה .

מדיניות החזרים כספיים: אם מסיבה כלשהי אתה רוצה לבטל את השירות לפני שהמידע שלך התקבל על ידי האתר או לפני ביצוע התשלום, תוכל לעשות זאת ללא כל קנסות או חיובים על ידי הודעה בדוא"ל או באתר. במקרה זה תקבל החזר מלא של כל תשלומים ששולמו עבור שירות ספציפי זה. עם זאת, אם תחליט לבטל לאחר התשלום והמידע שלך כבר הגיע אל מחלקת ההגירה כפי שנאמר לעיל, לא יינתן החזר והשירות יושלם.

פרטיות: אנא הפנה את תשומת לבך להצהרת הפרטיות שלנו, שבה אתה גם מסכים להיות מחויב בעת שימוש באתר זה. הצהרת פרטיות היא חלק מהסכם זה.

תקשורת: על ידי שימוש באתר זה ובשירותים שלנו אתה נותן לאתר רשות מפורשת שלך ליצור עמך קשר באמצעות דואר אלקטרוני, או טלפון לכל דבר ועניין לרבות חלוקת שיווק חומרי פרסום.

אבטחה: על ידי הגשת טופס בקשה, אתה מאשר שהמידע שאתה מספק אמיתי ונכון.

הצהרת פרטיות:

הפרטיות שלך חשובה לנו. המידע שמועבר לצורך קבלת הויזה הוא מידע אישי ופרטי ואיננו נשמר על ידינו לאחר בקשת הויזה כך שאין חשש לגניבת המידע. המידע מועבר רק לצורך קבלת הויזה ממחלקת ההגירה של הודו מעבר לכך, המידע שלך לא נשלח לגורמים נוספים.

התשלום באתר מתבצע דרך .PayPal האתר לא מקבל את פרטי האשראי .

PayPal היא החברה הגדולה בעולם לביצוע תשלומים מאובטחים דרך האינטרנט.

PayPal מספקת את הדרך הבטוחה ביותר לביצוע וקבלת תשלומים דרך הרשת. המנויים לשירותיה יכולים לשלם ולקבל תשלום באופן קל ובטוח בלי לחשוף אף מידע פיננסי הקשור  אליהם.
עם PayPal אתם לא צריכים להכניס שום פרט מכרטיס האשראי שלכם. בתשלום עם PayPal מה שאתם צריכים זה בסך הכל את כתובת האימייל שלכם וסיסמה.

צרו קשר

 אנחנו כאן לכל שאלה, אל תהססו ליצור קשר עוד היום ונשמח לעזור לכם

גבעתיים, ישראל

0584002336

מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון, בSMS ובWhatsApp

info@visa2.co.il

אודותינו

שמי נעם, הקמתי את החברה ויזה2 על מנת לעזור לישראלים ולהקל עליהם בהתליך הנפקת ויזות למספר מדינות, שמתי לב שישראלים רבים מסתבכים וחוששים מתהליכים אלו.
אני יודע שתהליך בקשת ויזה הוא ארוך ומייגע ועשיתי ביחד עם הצוות שלי מאמצים רבים כדי להנגיש את התהליך ולאפשר לעשות אותו בקלות, בעברית ומכל מכשיר.
מאות הלקוחות שלנו מחזירים פידבקים מעולים ואני מאושר להבין שיצרנו שירות נוח שמקל על מאות אנשים.
אני וכל צוות העובדים שלי עובדים קשה מאוד כדי לתת שירות מעולה לכל לקוח.
אנחנו זמינים תמיד לשאלות ותמיד נשמח לעזור.

נעם, מייסד ויזה2

0584002336

מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון, בSMS ובWhatsApp

info@visa2.co.il

info@visa2.co.il

 כל הזכויות שמורות ל"ויזה 2" 2017

 אתר זה מהווה שירות עזר אשר עוזר ללקוחות להגיש בקשות לויזות.
אתר זה אינו ואינו מתיימר להיות ספק רשמי או גורם רשמי של משרד הגירה או מדינה כלשהי

0584002336